BAY INFO NEDİR ?

Çanakkale ile Antalya arasında bulunan kıyı çizgisi bugün çok sayıda yelkenciye ev sahipliği yapmaktadır. The Bay Info ise deniz severlere bölgeler, marinalar, tesisler, restaurantlar hakkında bilgi vermeyi ilke edinmiş bu alanda hem yayıncılık geleneğini sürdüren, hem de internet üzerinden sizlere bilgileri sunmayı hedef haline getiren bir yayındır.

2014 yılından bu yana aktif olarak yayın hayatını sürdüren The Bay Info her geçen gün kendini geliştirmekte ve internette sürekli gelişim gösteren sosyal platformlara, benzerlerinden çok önce adapte olmaktadır. Kendine ilke edindiği prensiplerden ödün vermeyen ve önceliğini deniz severlerin uğrak rotaları, marinaları, restaurantları, hotelleri olarak belirleyen bu yayın bir rehber mantığında hizmet vermek için buradadır.

Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinin bulunduğu kıyı şeritlerinde yenilikleri aktif olarak takip eden The Bay Info olarak marinaları, yatları, hotelleri, apartları, restauranları da çok sıkı takip ediyoruz. Son gelişmeleri gözlemleyip, deneyimleyip, sizler için yorumluyoruz.

Ziyaret edeceğiniz tesis ve bölgeleri daha önceden planlayıp hareket etmenizi mümkün kılıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey haber bültenimize E-posta adresiniz ile kayıt olup, yeniliklerden haberdar olmak. Ziyaretiniz sırasında hiç yabancılık çekmeden hareket edebilir, yemek yiyeceğiniz restaurantı , konaklayacağınız hoteli ya da apartı kolaylıkla bulabilirsiniz. Marina’da yemek yiyeceğiz alakart restaurantın menüsünü daha önceden görür, konaklamak için seçeceğiniz otel hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Çanakkale ve Antalya arasında yelken açan deniz dostlarının uğrak noktaları olan marinalar, koylar, körfezler ve plajların neyi ile ünlü olduğunu, hangisinin ziyaretçilerinden  nasıl yorumlar aldığını daha önceden öğrenebilirsiniz. The Bay Info olarak amacımız kötü tecrübeler yaşamadan tatilinizin keyfini çıkarmanızdır.

Keyifli bir tatil herkesin hayalini kurduğu bir ihtiyaçtır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek ve en güzel anılarla eve dönebilmek için planlamanızın çok iyi olması gerekmektedir. Bölgeyi iyi tanıyan yayınlardan, internet sitelerinden yardım almalısınız. The Bay Info tam olarak burada devreye girer ve bu konuda sizlere yardımcı olmak için hizmet verir.

Keyif ve damak zevki nerede ise The Bay Info orada olacaktır. Ege, Akdeniz ve Marmara bölge kıyılarında yer alan Çanakkale’den Antalya’ya uzanan yolculuğumuzda tek hedefimiz en iyi en doğru bilgiyi sizlere ulaştırmaktır

Misyonumuz;

2014 yılında dergi ile başlayan yayın hayatımız, web sitemizin katılmasıyla daha geniş bir kitleye hitap etmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz;

Teknolojiyi etkin kullanarak, deneyim ve yorumlama çözümlemeleriyle ulusal ve uluslar arası yayın alanında öncü olarak deniz dostlarına rehber olabilmek.

 • 0
  Toplam
 • 0
  Marina
 • 0
  Konaklama Tesisi
 • 0
  Yiyecek İçecek
 • 0
  Alışveriş
 • 0
  Eğlence