Bay Info'ya nasıl ulaşabilirsiniz...

2014 yılından itibaren yayında olan The Bay Info’nun, yeni sayısına site içerisinde yer alan tesis, marina ya da anlaşmamız olan gazete bayilerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Dergi ve web sitemizde yer almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

The Bay Info 2016

Yayın hayatının üçüncü yılında rotamızı daha ileri taşıdık. Akdeniz, Ege ve Marmara kıyı şeritlerinin harmanlandığı bu sayımızda rotamız, Çanakkale’den Antalaya’ya kadar uzanmaktadır. Bu sene yayında olan dergimiz, 2015 The Bay Info gibi tavsiyeleri ve ayrıntılı bilgileriyle siz deniz severlere rehber olarak hizmet vermektedir. Bu sayımızda yerel ve ünlü yemeklerden tutunda, doyasıya eğlenebileceğiniz mekanların tam adreslerini bulabilirsiniz. Takipçilerimizin ve bizlerin ilk defa karşılaştığı kıyı şeritleri ise şunlardır;

Çanakkkale, Gökçeada, Bozcaada, Assos, Ayvalık,Cunda, Dikili, Greek Island (Leros, Kos, Symi, Rhodes)’dır.

The Bay Info 2015

Yayın hayatının ikinci sayısı olan The Bay Info 2015, ilk sayısından farklı olarak tavsiyeleriyle siz deniz severler buluşmuştur. Dergimizde özellikle bölgelerin ünlü restaurantlarından tutunda,marinalarına kadar birçok tesis hakkında ayrıntılı bilginin yanında, deneyimlerin yazıyla buluşmuş halini bulabilirisiniz.

 Aynı kıyı şeridinde fakat daha bilinçli olarak incelediğimiz tesisleri, sizden gelen istekler doğrultusunda yorumlamaya ve anlatmaya çalıştık. Rehberci yayın mantığından ödün vermediğimiz bu sayımızda sizlere yardımcı olabilecek bilgiler sunmak amaçlarımızın başında gelmektedir. Antalya ve Çeşme arasında uzunan bu yolculuğumuzda uğradığımız kıyılar ise şunlardır;

Çeşme, Didim, Alaçatı, Seferihisar, Bodrum, Çökertme, Gökova, Datça, Symri Island, Orhaniye, Turgut, Selimiye, Bozburun, Söğüt, Bozukkale, Kumlubük, Marmaris, Rhodes, Ekincik, Fethiye, Göcek, Kalkan, Kaş, Kekova ve Finike’dir.

The Bay Info 2014

Yayın hayatına 2014 yılında başlayan The Bay Info, 2014’teki ilk sayısında Ege ve Akdeniz ikliminin sahip olduğu mavi ve yeşil renk tonlarının farklı olduğunu görmemizi sağlamıştır. Antalya’dan Çeşme’ye kadar uzanan yolculuğumuzda ziyaretçiler için faydalı bilgiler eşliğinde, göz zevkinizi doyuracak özgün fotoğraflar sunmaktadır.

The Bay Info’nun bu sayısında, ziyaretinizde siz denizcilere rehber olabilecek bilgilerin yanında ziyaret edebileceğiniz  restaurant, hotel, apart ve koy bilgileri paylaşılmaktadır. Dergi içeriğinde yerel restaurantların en özel yemek listelerine, otel odalarının ayrıntılı bilgilerine ulaşma imkanı vardır. Yeme-içmeden, konaklamaya bi çok tesisin incelendiği ve değerli bilgilerin siz okuyucularımıza sunulduğu dergimizin ziyaret ettiği kıyılar ise şunlardır;

Alaçatı, Seferihisar, Kuşadası, Didim, Güllük, Gümüşlük, Bodrum, Çökertme, Gökova, Datça, Symil Island (Greecce), Orhaniye, Hisarönü, Selimiye, Bozburun, Söğüt, Bozukkale, Rhodes, Marmaris,  Ekincik, Dalyan, Fethiye, Göcek, Kayaköy, Kalkan, Kaş, Kekova ve Finike’dir.